محل تبلیغات شما
سلام به همه دوستان گل و شما که همیشه همراه ما بودید .
راستش قصد نداشتم بیام اینجا ولی خب همونطور که شاید بدونید یا فکر کنم اصلا ندونید چند وقتی هست که توی بخش گرافیک و طراحی حظور هایی دارم
راستش میخواستم بیام از کد ساز میهن بلاگ استفاده کنم برای پروژه کدنویسی دانشگاه که دیدم نظر ها شده 276 o_o خلاصه چندتاییشون رو خوندم ولی به نظرم بهتر بود یکم حد اقل صنم رو بدم بهتون که متاسفانه دیگه این وبسایت فعالیت نداره دوست که بسیار داشتیم داشته باشه ولی خب زمان و روزگار اجازه نداد الانم خیلی از بچه ها گم و گور شدن و رفتن پی زندگیشون یعنی در ارتباط هستیم هنوز با هم ولی هرکس پی زندگی خودشه
با همه ریز و درشتی هایی که در اوردیم بحث هایی که شد بین سایت ها و. باید از همه عذر خواهی کنم و ازتون بخوام من رو حلال کنید چون اخرین جنگ و دعوا برای 2 سال پیش بوده و واقعا وقت زیادیه البته ما هم بی عیب نبودیم ولی .
به هر حال خوشحال میشم با دوستان گیمر و کسانی که (خوشا به رفاقتشون ) هنوز پیام میدن وب رو چک میکنند آشنایی داشته باشم و امیدوارم دوستی مون همیشگی و ابدی باشه
البته این احتمال رو هم بهتون میدم به احتمال بالا مدتی بعد دوباره این وبسایت رو راه بندازیم ولی شاید نه در مورد رزیدنت شاید یه سایت مجموع از بازی های مختلف و افسانه ها و. خلاصه یه دنیا بحث و چالش
فدای همتون ممنونم که با هامونین . rodlik - parsa darkly
ایدی من در تلگرام = rodlik0parwaile

سلام به همه دوستان گلم

بی اطلاعی بعضی نسبت به وب سایت!

بیوگرافی جیل ولنتاین

رو ,ولی ,ها ,شاید ,هایی ,هم ,هایی که ,ها و ,ولی خب ,این وبسایت ,سلام به

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

دنیای ما سایت فروشگاه خرید ساعت دیواری ایرانی شعر فارسی 2020 quisucmiacred جا دد Joann's memory دهکده ی سلامت حمیدمظاهری راد آموزشگاه آرایشگری Kathy's blog majnune leyli deboscabumf